Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

kalsnava@madona.lv,
 
 

Arhīvs

48463

INFORMĀCIJA VĒLĒTĀJIEM
03.10.2014


Kalsnavas pagasta pārvalde nodrošina vēlētāju nokļūšanu uz Saeimas vēlēšanām – uz KALSNAVAS PAGASTA PĀRVALDES VĒLĒŠANU IECIRKNI

2014.gada 4.oktobrī

Plkst. 10:00 izbraukšana no Aiviekstes (laukumā pie veikala);

     Plkst. 11:00 izbraukšana no Kalsnavas pagasta pārvaldes atpakaļ uz Aivieksti.

Balsošana vēlētāja atrašanās vietā

 

Vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties balsošanas telpās, šo vēlētāju aprūpētāji un slimojošu personu aprūpētāji, drīkst pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā. Balsošana atrašanās vietā jāpiesaka no 2014.gada 29.septembra līdz 4.oktobrim vēlētāja atrašanās vietai tuvākajā vēlēšanu iecirknī.

Iesniegumā jānorāda:

1)    Vārds, uzvārds;

2)    Personas kods;

3)    Iemesls, kādēļ nepieciešama balsošana atrašanās vietā;

4)    Precīza adrese, kur jāierodas vēlēšanu komisijai.

Ieteicams norādīt arī ēkas ārdurvju kodu, ja tāds ir un telefona numuru, pa kuru vēlēšanu komisija var sazināties ar vēlētāju problēmsituācijās.

Iesniegumu vēlēšanu iecirknī drīkst nogādāt jebkura vēlētāja uzticības persona- rads, draugs, pastnieks, sociālās aprūpes darbinieks vai kaimiņš.

Vēlētāju uzticības personas iesniegumu ar vēlētāja lūgumu organizēt balsošanu mājās var uzrakstīt arī iecirknī. Šajā gadījumā iesniegumā papildus norāda arī vēlētāja uzticības personas vārdu un uzvārdu.

Svarīgi!

Iesniegumu iecirknī var nogādāt arī vēlēšanu dienā, 2014.gada 4.oktobrī. Tomēr šajā gadījumā obligāti izpildāmi ir tie iesniegumi, ko vēlēšanu komisija būs saņēmusi līdz pulksten 12.00. Savukārt iesniegumi, kas saņemti vēlēšanu dienā pēc pulksten 12.00, jāizpilda, ja vēlēšanu iecirkņa komisijas pārstāvjiem ir iespējams ierasties pie vēlētāja līdz pulksten 20.00.

Tālrunis uzziņām: 67049999
      Atpakaļ