Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
31036

Sveicam Lindu Ūdri -Rizgu! Lāčplēša dienā, 11.novembrī, pasākumu centrā "Splendid Palace" Borisa un Ināras Teterevu fonda pasākumā "Darbs dara darītāju" apbalvoja 14 labākos Latvijas brīvprātīgā darba veicējus – biedrību un nodibinājumu vadītājus no visas Latvijas.

 
„Darbs dara darītāju” pulcināja vairāk kā 550 brīvprātīgā darba veicējus no visiem Latvijas reģioniem, kas savu laiku ziedo darbam māmiņu, pilsētu un lauku senioru atbalsta, dzīvnieku aizsardzības, kultūras un vietējo kopienu attīstības un citu jomu organizācijās.


Biedrība „Kalsnavas jaunieši”, izveidojusi Māmiņu un bēbīšu centru projekta „Māmiņas un bērna labklājībai” ietvaros, kas īstenots ar Borisa un Ināras Teterevu fonda finansiālu atbalstu un to administrē Latvijas kopienu iniciatīvu fonds īstenotās programmas „Palīdzēsim māmiņai III” ietvaros. Tā sniedzot atbalstu jaunajām māmiņām un grūtniecēm veiodt saikni ar sabiedrību, iesaistīšanos sabiedrības procesos, laikā, kad viņas atrodas pirms dzemdību, pēc dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājumā, līdz bērna 3,6 gadu vecumam.


 Sveicam biedrības “Kalsnavas jaunieši” brīvprātīgo biedru

 Lindu Ūdri- Rizgu

ar šī apbalvojuma iegūšanu!

Ielādēju


 
      Atpakaļ