Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

kalsnava@madona.lv,
 
 

Arhīvs

61246

Projekts " Diviem vieglāk"
16.10.2015


Uzsākam iepazīšanās projektu „Diviem vieglāk”

LAURA KOVTUNA

 

Gan starp jaunajiem, gan vecāka gadagājuma cilvēkiem ir daudz tādu, kuri kāda iemesla dēļ šobrīd ir bez sava dzīves partnera. Ja vēl aktīvi jārosās savā saimniecībā, skaidrs, ka bez sava saimnieka vai saimnieces darbi vedas grūtāk.

 

Tāpēc biedrība „Socionika” informatīvā sadarbībā ar laikrakstu „Stars” uzsāk nebijušu iepazīšanās projektu „Diviem vieglāk”. Biedrības „Socionika” valdes priekšsēdētāja Velta Miķelsone skaidro projekta ideju: „Saimniecības vada ne tikai vīrieši, bet arī sievietes. Viens domā vienā virzienā, bet divi kopā spēj divreiz vairāk. 

 

Šajā tehnoloģiju laikmetā satikt piemērotu partneri nav nemaz tik vienkārši, tādēļ biedrība „Socionika” vēlas iedegt jaunu uguntiņu pasākumam, kurā pulcināt cilvēkus ar kopīgām interesēm. Vēlamies saimniekam piemeklēt savu saimnieci un otrādi — saimniecei saimnieku, izmantojot moderno socionikas metodi, kas balstīta uz saderības noteikšanu. 

 

Uzskatu, ka dažādu iepazīšanās šovu specifika var traucēt cilvēkiem atraisīties. Savukārt projektā „Diviem vieglāk” pēc dalībnieku pieteikšanās dalībai projektā pieredzējuši socionikas speciālisti veiks intervijas, nosakot rakstura tipu. Noslēgumā esam iecerējuši pasākumu, kurā dalībnieki tiksies tieši ar tām personām, kas viņiem būs noteiktas kā saderīgākās, lai tālāk jau paši savā starpā iepazītos un, iespējams, veidotu jaunu draudzību vai attiecības.

 

Jāpiebilst, ka socionika ir attiecību zinātne par 16 atšķirīgiem sociotipiem un attiecībām starp tiem. Cilvēkam piedzimstot ir noteikts sociotips, kas dzīves laikā nemainās. Sociotipa pamatā ir četras nepārveidojamas iezīmes, kas dod iespēju izveidot ticamu un precīzu cilvēka raksturojumu. Galvenā socionikas priekšrocība — tā dod skaidras prognozes par attiecībām starp 16 sociotipiem, aprakstot katru no tiem.

 

Ja arī tu vēlies gan uzzināt vairāk pats par sevi, gan iepazīties ar jauniem, interesantiem cilvēkiem, ar cerību izveidot arī noturīgas, cieņpilnas attiecības, piesakies dalībai projektā „Diviem vieglāk”, aizpildot pieteikšanās anketu. Sūti to pa pastu vai nodod personiski laikraksta „Stars” redakcijā: Blaumaņa iela 17, Madona, Madonas novads, LV 4801, vai sūti e-pastu ar norādi „Pieteikums dalībai projektā „Diviem vieglāk”” uz e-pastu stars@e-madona.lv, vēstulē norādot anketā prasītos datus.

Pieteikšanās — līdz šā gada 31. oktobrim.

 

Vārds, uzvārds

Vecums

Dzīvesvieta

Nodarbošanās

Ko vēlies sagaidīt no attiecībām, kas varētu izveidoties projekta gaitā?

Tālrunis, e-pasts
      Atpakaļ