Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
60247

Makšķerēšanas sporta entuziasti Kalsnavā20.septembrī makšķerēšanas sporta entuziasti kārtējo reizi pulcējās Kalsnavas pagastā. Tika rīkotas Kalsnavas pagasta balvu izcīņas sacensības pludiņmakšķerēšanā. Bez kalsnaviešiem bija atbraukuši dalībnieki no Preiļiem, Jēkabpils un Ļaudonas. Tika gaidīti arī Jaungulbenes pārstāvji, bet šoreiz viņi neatbrauca.

Sacensību rīts bija gana neomulīgs, jo draudēja lietus mākoņi. Pēc nelielas instruktāžas pie Aiviekstes HES, dalībnieki izklīda gar Aiviekstes upes krastu. Visi bija cerību pilni par lielās zivs pieveikšanu. Kā jau sacensībās notiek, tad bieži ir jāķer tādas zivtiņas, kādas šajā brīdī ķeras. Pēc četru stundu cīņas dalībnieki nāca svērt savus lomus. Kalsnavieši šoreiz izrādījās ļoti viesmīlīgi. Svari rādīja, ka pirmo vietu vīru grupā ir izcīnījis Vitālijs Pivda no Preiļiem, otrajā vietā Valdis Barūklis- Ļaudona, bet trešajā vietā Aivars Žugris no Preiļiem.

Šogad pirmo reizi jaunieši un sievietes tika vērtēti vienā ieskaites grupā. Liels prieks par Kalsnavas jauniešu piedalīšanos, bet varētu vēlēties nopietnāku attieksmi. Šajā grupā pirmā Ilze Barūkle- Ļaudona, otrais Raivis Viļevičs, trešais Renārs Liepiņš, ceturtais Ričards Potašs no Kalsnavas.

Lai šīs sacensības varētu notikt, liels paldies Kalsnavas pagasta pārvaldei. Paldies arī jāsaka Andrim Kupčam un Aijai Kreilei par palīdzību.


Viktors Ūdris.


 
 
      Atpakaļ