Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
44682

Kalsnavas Lepnums-2014Kalsnavas Lepnums.

4.maijā ,kad tika svinēta Latvijas neatkarības atjaunošanas 24 gadadiena, kalsnavieši sveica savus iedzīvotājus, ar kuriem lepojas,ciena.

Kalsnavas jauniešu centrs aicināja iedzīvotājus ieteikt cilvēkus, kuri būtu pelnījuši titulu " Kalsnavas Lepnums". Tika ieteikti trīs šī titula cienīgi kalsnavieši.

 

BRIGITA KAULIŅA-Kā saka nominācijas ieniedzējs:  Brigita Kalsnavas labā ir paveikusi daudz –ceļi  pat ar traktoru nav tik iztīrīti , kamēr Brigitai viss vienmēr perfekts. Skolas apkārtne vienmēr ir sakopta , ir prieks iet pa šo teritoriju. Brigita nežēlo sevi , ceļas 4 no rita , lai skolas apkārtni sakoptu un uzpostu. Vasarā Brigitas puķu dobes vienmēr ir aprušinātas.Satiekot Brigitu  nekad neredzēsi viņu noskumušu , no viņas staro enerģija , sirnība un  siltums.

 

INGRĪDA ŠUSTE- viņu cilvēki atceras jau no darbošanās Jāņukalnā feldšeru punktā . Ir dzirdētas neskaitāmas labas atsauksmes no viņas pacientiem par Ingrīdas iejūtīgo, saprotošo attieksmi pret saviem pacientiem neatkarīgi no viņa  vecuma, veselības stāvokļa, maksātspējas u.c. Pie Ingrīdas iedzīovotāji droši var vērsties par jebkuru sev interesējošu jautājumu sasitībā ar savu veselību. Viņa nekad neliedz padomu, ir zinoša savā profesijā. Pacienti jūtas uzklausīti un apmierināti ar saņemto palīdzību. Viņa ļoti humāni izturas pret ikvienu,  nemoralizē, nepazemo, mēģina rast piemērotākos risinājumus katra cilvēka  gadījumā /teksts no nominācviju iesniedzējiem/.

 

DAINIS KREILIS-cilvēks , kas spēj savu  darbu apvienot ar sabiedriskajām aktivitātēm un brīvprātīgo darbu.Viņš ir aktīvs gan pagastā, gan novadā.

Kā saka nominācijas iesniedzēji Dainis šo atzinību būtu pelnījis par aktīvu līdzdalību sabiedriskajos darbos-dažādos skolas, jauniešu un kultūras nama organizētajos pasākumos kā skaņu operators, fotogrāfs, video operators.Dainis ir Kalsnavietis ar lielo burtu, vienmēr pozitīvas enerģijas un gaišuma apveltīts, viegli rast kopīgu valodu, zinošs daudzos dažādos jautājumos. Vienkārši jauks, atsaucīgs cilvēks!

Ielādēju...
Ielādēju... 
      Atpakaļ