Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
85590

Noslēgušās pašdarbības kolektīvu skatesMarts un aprīlis   Kalsnavas pašdarbības kolektīviem bijis saspringts laiks gatavojoties un startējot skatēs.

Kā pirmie, marta sākumā ar teicamiem rezultātiem startēja mūsu vokālie ansambļi “Kalsnava” un “Vīzija” , kolektīvi tika izvirzīti uz zonālajām  skatēm.

Gatavojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku lieluzvedumam Māras zeme, Latvijā notiek deju kolektīvu repertuāra apguves un Svētku dalībnieku atlases skates. Tajās piedalās 18 800 potenciālie Dziesmu un deju svētku dalībnieki, kas dejo 760 kolektīvos. 8.aprīlī Madonā mūsu deju kolektīvi “ Kalsnava” un “ Jāņukalns”  startēja skatē iegūstot iespēju kļūt par XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku dalībniekiem.

15.aprīlī notika Madonas koru apriņķa  skate, kurā piedalījās  un savu gatavību svētkiem pierādīja sieviešu koris “ Silvita”, izpildot sarežģītās sieviešu koru svētku Noslēguma koncerta " Zvaigžņu ceļā"  repertuāra dziesmas. Arī mūsu dziedošās sievas un meitas ir kļuvušas par svētku dalībniecēm.

Un skašu maratonu 20.aprīlī  noslēdza Kalsnavas psk. 1.klases  un 2.-3.klašu deju  kolektīvi, kuriem vēl viss priekšā, lai kļūtu par lielo Dziesmu un Deju svētku dalībniekiem.

Paldies visiem kolektīviem un vadītājiem par   lielo darbu, par jūsu izturību un mīlestību uz dziesmu un deju!

Kalsnavas k.n. direktore Nora Kampe

Ielādēju... 
      Atpakaļ