Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
74215

Novembra aktivitātes PII "Lācītis Pūks".Novembra aktivitātes PII "Lācītis Pūks".


Ar dažādām videi draudzīgām aktivitātēm aizvadītas Ekoskolu Rīcības dienas. Rīcības dienas iesākām ar plakāta gatavošanu "Mēs par tīru Latvijas dabu", plakātu gatavoja vecākās grupas bērni kopā ar audzinātāju Lāsmu Vintišu. Jāpiebilst, ka Lāsma savu grupiņu ir pieteikusi LVM ekoprogrammai "Cūkmena detektīvi".

Lai pievērstu apkārtējās sabiedrības uzmanību vides problēmām, Ekoskolu Rīcības dienu laikā, devāmies uz Kalsnavas pagasta pārvaldi, kur darbiniekus un apmeklētājus iepazīstinājām ar uzskatāmu plakātu par dabas aizsardzību un saudzēšanu.

Paldies par atsaucību un laipno sagaidīšanu pagasta bibliotēkas vadītājai I. Puzānei. Sadarbībā ar Iluta bibliotēkā notika Dzejas dienas veltītas U. Ausekļa jubilejai. Sagatavošanas grupas bērni kopā ar audzinātājām Dz. Vītoliņu un I. Riekstu runāja U.Ausekļa dzeju par skaisto Latvijas dabu, ģimeni.

Savukārt vecāki atbalstīja ideju "Kartona kastes otrā dzīve", par prieku bērniem radot no kartona kastēm dažādas noderīgas lietas bērnu rotaļām.

Bērnudārza darbinieku vārdā izsaku vislielāko pateicību visiem vecākiem, kuri ar radošu izdomu pārvērta kartona kastes interesantos darbos un sarūpēja Mārtiņdienas tirgum veselīgus un gardus pašu gatavotus našķus.

Metodiķe Z. Putna

 
Ielādēju...
Ielādēju...
Ielādēju... 
      Atpakaļ