Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
27124

PALĪDZĒSIM RENĀTEI! Kalsnaviešu Jāņa un Ilzes ģimenē pieteicās trešais bērniņš. Renāte ir bērns, kas savu dzīvi uzsāka par agru. Piedzimstot viņa bija nieka cukura paciņas lielumā un ārstu diagnoze bija - bērnu cerebrālā trieka. Ģimene neatmeta cerības, ka Renāte spētu dzīvot parasta bērna dzīvi, taču viņa nestaigā, kaut arī ir jau sasniegusi 7 gadu vecumu.

Mazā Renāte ir dzīvespriecīga un sabiedriska meitene. Viņa ikdienā apmeklē skolu uz kuru dodas ar prieku, jo ir ieguvusi jaunus draugus un iejutusies klasesbiedru vidū, taču sirds vai lūzt noraugoties uz to, ka viņa nespēj starpbrīžos skraidīt kopā ar citiem bērniem un piedalīties viņu rotaļās. Vismaz pagaidām to nespēj...

Ļoti  svarīgi ir tieši šobrīd, kad Renāte vēl attīstās, sniegt viņai iespēju iegūt  staigāšanas prasmi. Minhenes ortopēdiskās klīnikas ārsts Renātes vecākiem deva cerību uz to, ka meitene varēs staigāt, taču tam vajadzīga operācija, kas izmaksātu 25 000 eiro.

Renātes ģimene lūdz palīdzību, jo saviem spēkiem šo operācijas apmaksu nespēj nodrošināt, tādēļ ļoti cer uz ziedotāju atsaucību, lai savam bērnam dotu iespēju pašam staigāt.

    
SEB banka
Konta nr.- LV 29UNLA0050019079356 Ilze Ugaine
mērķis- ziedojums bērnam( Renātei Ugainei)

PALĪDZĒSIM RENĀTEI!
Ar katru mazāko ziedojumu meitene būtu soli tuvāk tam, lai spētu pati spert soļus.
 
      Atpakaļ