Aktualitātes

123972

Sveicam mūsu florbola komandu " Kalsnava" ar čempionu titulu!

Sveicam mūsu florbola komandu "Kalsnava" ar čempionu titulu! Lepojamies!

Par Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 2. līgas čempioni kļuvusi FK "Kalsnava", kas 9.aprīlī Lielvārdē ar 9:6 pārspēja komandu "Ozolnieki". Ar "hat-trick" jauno čempionu rindās izcēlās Rūdolfs Briedis. Sudraba medaļas ieguva līgas debitante FK "Ozolnieki".

Spēli par zelta medaļām un čempionu titulu izcili sāka Kalsnavas komanda, kas 16 minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 4:0. Ar vārtu guvumiem izcēlās Jānis Kalniņš, Dāvis Kristers Kokorēvičs, Rūdols Briedis un Mareks Aršvila. Ozolnieki atbildēja ar Edija Hammera vārtu guvumu (1:4), bet pēc pirmā perioda kalsnaviešiem jau atkal bija četru vārtu pārsvars -5:1. 25. minūtē Ozolnieku komanda rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (4:5), tomēr kaut vai panākt neizšķirtu tā arī nespēja. Pēc otrās trešdaļas FK "Kalsnava" atradās vadībā ar 8:5, bet visā spēlē triumfēja ar 9:6.

Labākā spēlētāja balvu jauno čempionu rindās saņēma vārtsargs Renāts Cvetkovs, kurš atvairīja 31 no 27 pretinieku metieniem. Viņa komandas biedrs Rūdols Briedis izcēlās ar trim goliem, pa 3 (1+2) rezultativitātes punktiem Dāvim Kristeram Kokorēvičam un Jānim Kalniņam.