Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
60845

Tēvu diena PII " Lācītis Pūks"Paldies tev, tēti!

….Tēti, uzdāvini man lielus baltus spārnus - lai varu kopā ar tevi lidot un  redzēt cik apkārtējā pasaule ir skaista.

…Tēti, uzdāvini man lielos baltos sapņus –gribu uzbūvēt sev miera pili.

…Tēti uzdāvini man lūdzu laimi – lai varu saprast kā rodas smiekli un no kā ceļas  prieki!

        PII „ Lācītis Pūks” audzinātājas saka lielu paldies savu bērnu vecākiem, šoreiz tēviem, kuri atbalstīja tēvu dienai veltīto pārgājienu.

        Tā bija liela, skaista svētku diena!

        Tētuki, mazliet samulsuši, pulcējās bērnudārza pagalmā -  bērni sagatavojuši mīļu dāvaniņu sagaidīja viņus. Pārgājiens sākās ar makšķerēšanu. Katrs no tēviem kopā ar savu atvasi varēja izmēģināt laimi izmakšķerējot ( matemātiski rēķinot ) vērtīgāko zivi.

        Pēc nelielas foto sesijas visi devās ceļa uz Vesetas krastiem Aiviekstes tuvumā, līdzi ņemot mugursomu ar māmiņu sarūpētajiem gardumiem un cepamdesiņām. Pārgājiena dalībnieku rinda bija tik gara, ka vietā kur bija jāšķērso ceļš auto, pieklājīgi gaidīja, dodot priekšroku gājējiem.

      Mierīgo gājienu pārsteidza Meža Rūķu pāris. Rūķi uzskatīja, ka mežs pieder viņiem un bez pārbaudījumu izturēšanas nevienu tālāk nelaida. Tēvi un bērni centīgi izpildīja Meža rūķu pārbaudījumus un nopelnīja atļauju ieiet pa meža vārtiem atpūtas zonā. Rūķu puisis visiem iemācīja jauku rotaļu ar smieklīgām kustībām, Rūķu meitene bija kaprīza un pieprasīja lai katra ģimene veido gleznu no dabas materiāliem. Par to Rūķu pāris visus apbalvoja ar atļauju rīkot pikniku. Pat ugunskuru desiņu cepšanai jau bija sakūruši. Atklājās, ka liels palīgs un Meža Rūķu draugs ir Sofijas Pučinskas tētis. Rūķi bērnus piknika beigās iepriecināja ar konfekšu lietu. Mājupceļā visiem bija uzdevums pievērst uzmanību kārtībai dabā. Piekusuši, bet laimīgi visi atgriezās bērnudārzā. Vecāki varēja doties tālāk savās darba gaitās, bērni atpūsties un sapņot baltus sapņus par tuvumā esošo skaisto apkārtni.

…paldies tev tēti, ka uzdāvināji man šo dienu –

                                                                                   mums abiem bija balti spārni,

                  mēs abi lidojām kā pasaku valstībā,

 uzbūvējuši savu miera pili!

Esmu priecīgs, jo zinu kā rodas laime!

Vecākās grupas „Mārītes”un sagatavošanas grupas „Pūcītes” vārdā Ināra Rieksta

Ielādēju... 
      Atpakaļ