Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Aktualitātes

   
85338

FK KALSNAVA SVIN PANĀKUMUSFK KALSNAVA SVIN PANĀKUMUS

Ļoti veiksmīga izrādījusies šī sezona mūsu florbola komandai Latvijas florbola čempionātā 2.līgā 20 komandu konkurencē izcīnot sudraba medaļas! Čempionāts ilga no pagājušā gada septembra beigām līdz šim. Izcīnot pārliecinošu pirmo vietu Latvijas čempionātā florbolā 2.līgā - austrumu divīzijā, izcīnījām tiesības spēlēt izslēgšanas turnīrā.
Šis ir augstākais komandas panākums 2.līgas čempionātos. Cīņā par zeltu zaudējām mājinieku SC Mēmele/Code komandai 5-8. Labākais mūsu komandā fināla spēlē- Jānis Solovjevs #99.

Sezonas sākumā komandai dodot jaunās formas Madonas novada domes priekšsēdētājs, mūsu komandas biedrs- Agris Lungevičs novēlēja komandai tikt līdz medaļām! Esam to piepildījuši! Vai šis vēlējums, formas, zvaigznes, komandas plecs vai viss sakritību kopums mums ļāva izcīnīt godalgoto vietu.

Ir aizvadīta kārtējā florbola sezona, tādēļ vēlamies pateikties par sadarbību- paldies Kalsnavas pagasta pārvaldei un Madonas novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu- bezmaksas treniņu iespējām un nodrošināto transportu uz spēlēm.

Paldies vīriem par cīņas sparu, komandas garu un neatlaidību šīs sezonas garumā- paldies uzbrucējiem par gūtajiem vārtiem, paldies aizsargiem, kas vairākkārt komandu glāba no zaudētiem vārtiem, paldies vārtsargiem, kas sezonas laikā noķēra arī gandrīz neiespējamas bumbiņas, kas dod papildus emociju lādiņu gan skatītājiem, gan komandai.

Pateicība trenerim Helmutam Polim par darbu, pārstāvim Agrim Lungevičam par atbalstu, komandas kapteinim Marekam Aršvilam par komandas sapurināšanu vajadzīgajos brīžos, jo spēles iespējams vinnēt tikai visiem kopā. 
Paldies sekretariātam- Lindai un Sintijai un mazajiem palīgiem par darbu mājas spēlēs.

Īpaši liels paldies mūsu ģimenēm un draugiem par laba vēlējumiem, kritiku, rūpēm, palīdzību un ticību visas aizvadītās sezonas laikā!
Mūsu līdzjutējiem-paldies par atmosfēru zālē, Jūs esat fantastiski! Jūsu atbalsts visas sezonas garumā, īpaši izslēgšanas turnīrā, mums bija ļoti svarīgs. Tas dzina mūs uz priekšu, motivēja un palīdzēja noslēgt 2017./2018.gada sezonu uz patīkamas nots – enerģijas pilns atbalsts sezonas pēdējās spēlēs! Neskatoties uz to, ka finālā nespējām Jums dāvāt uzvaras prieku, paldies Jums par fantastisko atbalstu Bauskā!

Jūsu visu atbalsts bija, ir un būs mums vienmēr nepieciešams, jo tikai kopīgiem spēkiem mēs varam sasniegt lielus mērķus, lielas uzvaras! Florbols ir komandas spēle un komandā ir spēks!

Paldies, ka nenovērsāties un turpinājāt mums ticēt un uzticēties visu šo gadu garumā arī brīžos, kad sportiskā veiksme pagrieza mums muguru.

SVINAM PANĀKUMUS KOPĀ!

Sporta pasākumu organizators Gatis Rizgis.

Ielādēju... 
      Atpakaļ