Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Arhīvs

Filma "Pastkarte no Romas"
11.01.2024


 

 Filmas "Pastkarte no Romas" sižets uzrunās daudzus skatītājus, un īpaši patīkama būs atkalredzēšanās ar iemīļotajiem aktieriem Jāni Jarānu un Indru Burkovsku, kuri atveido mīlestībā uzplaukušu precētu pāri, kurš dodas uz Romu kāzu gadadienā. Ceļojumu mulsinošu padara fakts, ka sievai radušās problēmas ar atmiņu.

Kā vinnēt loterijā ceļojumu uz Romu? Pastnieku pārim -Ernestam (70) un Alvīnei (64)-beidzot ir izstrādāts plāns, tomēr tam stājas ceļā Alvīnes strauji progresējošais atmiņas zudums.

Režisore par savu filmu saka: "Vecuma atzīšana ir aktuāla daudzās ģimenēs. Gan pašam, gan tuviniekiem vienmēr ir dilemma - atzīt problēmu un to risināt vai censties to dažādos veidos apiet. Man pašai šī tēma ir ļoti tuva - manai vecmāmiņai ir alcheimers , un es esmu bijusi klāt tā attīstības gaitai no pašiem pirmsākumiem. Jāatzīst, ka tajā valda arī ļoti daudz traģikomisku un smieklu pilnu aspektu. Lielākā daļa filmu, kas atspoguļo saskarsmi ar šo slimību, to rāda izteikti dramatiskā gaismā, tieši tāpēc man šķiet labs izaicinājums pastāstīt par alcheimeru ne tikai caur asarām, bet arī caur smiekliem - gluži kā dzīvē".

 

Treileris: https://youtu.be/4G5gxIUmxpE?si=-fBmyQ1QOiSDSy4Z
      Atpakaļ