Kalsnavas pagasta pārvalde

Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,

Arhīvs

128598

TE IR DARBS! AICINA DARBĀ LIETVEDI-KASIERI KALSNAVAS PAGASTĀ
27.04.2023

Kalsnavas pagasta pārvalde aicina darbā lietvedi-kasieri.

Darba uzsākšana ar 2023.gada 26.jūniju.

Prasības pretendentam

vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
zināšanas dokumentu pārvaldības reglamentējošo normatīvo aktu jomā;
teicamas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
prasmes darbā ar Microsoft Office programmām, interneta pārlūkprogrammām pieredzējuša lietotāja līmenī;
pieredze darbā ar ZZdats un/vai DVS Namejs, un/vai VISVARIS programmām tiks uzskatīta par priekšrocību;
augsta atbildības sajūta;
precizitāte, komunikabilitāte un spēja strādāt komandā.

Galvenie pienākumi

veikt dokumentu pārvaldību pagasta pārvaldē - pieņemt, pārbaudīt, reģistrēt, klasificēt, nosūtīt, uzskaitīt un glabāt Pārvaldē saņemtos un nosūtāmos dokumentus atbilstoši normatīvo aktu prasībām un Pārvaldes lietu nomenklatūrai u.c.;
lietu nomenklatūras izstrādāšana un arhīva kārtošana atbilstoši izstrādātajai nomenklatūrai;
koordinēt informācijas un dokumentu apriti starp iestādēm un struktūrvienībām savas kompetences ietvaros, kontrolēt dokumentu izpildes termiņus;
veikt Pārvaldes klientu apkalpošanu un konsultēšanu (klātienē un telefoniski)- izskatīt fizisko un juridisko personu iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus un sniegt atbildes uz tiem u.c.;
sagatavot un nosūtīt lēmumu projektus domes un komiteju sēdēm, ņemot vērā nozares speciālista viedokli, sagatavot rīkojumus, līgumus, izziņas;
noformēt un kārtot darbinieku personāllietas, sagatavot visa veida rīkojumus, līgumus un amata aprakstus, ievadot dokumentu uzskaites programmā VISVARIS;

veikt iedzīvotāju dzīvesvietas deklarēšanu izmantojot ZZ Dats iedzīvotāju reģistra programmu.

Darbs ar kases operācijām:

skaidras naudas iekasēšana, darbs ar POS terminālu;
kases grāmatas, atskaišu kārtošana;
preču un pakalpojumu pavadzīmju/rēķinu apstrāde programmā VISVARIS;

Piedāvājam

interesantu un atbildīgu darbu ar lieliskiem kolēģiem;
sociālās garantijas;
stabilu atalgojumu 1000.00 EUR (bruto) mēnesī;
Darbs uz nenoteiktu laiku;
Darba vieta klātienē Pārupes ielā 2, Jaunkalsnavā, Kalsnavas pagastā, Madonas novadā.

Pieteikumu ar norādi “Lietvedis-kasieris” lūdzam elektroniski sūtīt uz e-pasta adresi: kalsnava@madona.lv līdz 2023. gada 12.maijam plkst.16.00 vai iesniegt klātienē Madonas novada Kalsnavas pagasta pārvaldē Pārupes ielā 2, Jaunkalsnavā, Kalsnavas pag., Madonas nov., (3.stāvā, vai atstājot pasta kastītē pie ēkas ieejas).

Pieteikums sastāv no

motivācijas vēstule;
dzīves gājuma apraksts (CV Europass formā);
izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.
Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13.pantu, Madonas novada pašvaldība informē, ka:

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pieteikšanās norisi;
Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Madonas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90000054572, adrese Saieta laukums 1, Madona, Madonas novads, LV-4801;
 Papildu regulas 13.pantā minēto informāciju Jūs varat iegūt rakstot uz e-pasta adresi datuaizsardziba@madona.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 64860090.