Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

+37120371490,
kalsnava@madona.lv,
 
 

Notikumi

   
21164

B-bas "Kaleidoskops"aktivitātes
08.02.2012


Biedrība Kaleidoskops.

1999.gada 12.jūlijā desmit aktīvi kalsnavieši nolemj dibināt sabiedrisku organizāciju izglītības, kultūras un tūrisma informācijas centru „Jaunkalsnava”. Centrs uzsāk darbību tūrismā un atpūtas nometņu organizēšanā Guntas Lapsas, Regīnas Makovskas un Nadeždas Niedrītes vadībā.
 2005. gadā sabiedriskā organizācija jāreģistrē kā biedrība un tā iegūst nosaukumu „Kaleidoskops”. Diemžēl biedrībai neizdodas uzsākt aktīvu darbu un 2009. gadā tās biedri ierosina izbeigt tās darbību.
 Likvidācijas process netiek uzsākts un pērn valdes priekšsēdētājas pienākumus pārņem Lilita Derveniece. Jaunajos statūtos biedrības mērķi ir veicināt sabiedrības aktivitāti izglītības, kultūras, tūrisma, vides aizsardzības jomā, kultūrizglītojošo, atpūtas, sporta pasākumu, nometņu, tālākizglītības kursu un nodarbību organizēšanu un veicināt brīvprātīgo kustības attīstību.
 Šoziem kopā nāca rokdarbnieces, ar savām zināšanām tām palīdz Vineta Ruža. No 8. marta bibliotēkā var apskatīt rokdarbiņu izstādi.
 Pašlaik biedrība ir atvērta visiem kas vēlas strādāt brīvprātīgi un kam ir idejas mūsu pagasta dzīves interesantai iekrāsošanai ar Kaleidoskopa palīdzību.
 Zvaniet Lilitai mob.t. 26643530
 
     Kakeidoskopa biedrs Skaidrīte

Ielādēju


 
      Atpakaļ