Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

kalsnava@madona.lv,
 
 

Notikumi

   
20843

PII "Lācītis Pūks" karnevāls.
26.01.2012


 PII „Lācītis Pūks” karnevāls „Es esmu mazais Pūķītis”

 Pūķa gada karnevālu  23.janvārī PII „Lācītis Pūks”gaidīja gan lieli, gan mazi. Vecāki ar izdomu saviem bērniem bija sagatavojuši krāsainas,  jautras, asprātīgas maskas. Modes skatē meitenes parādīja sevi ar krāsainiem tērpiem  un interesantām frizūrām, bet zēniem  - jautras cepures, frizūras un maskas.
Smiekli un pārsteigums bērniem bija, kad no olas izsķīlās Pūķītis, kurš bija nesaprašanā,kur atrodas, ļoti gribēja savu mammu un ,protams, kā jau Pūķim pienākas – tūlīt gribēja arī ēst.  Paldies skolotājai Dzintrai  par iejušanos Pūķa lomā, bet Lāsmai par Pūķa masku.
Grupiņās darbojās sejas apgleznošanas darbnīcas, kur skolotājas pēc bērnu izvēles apgleznoja bēniem sejiņas, uzzīmēja kādu jautru tēlu, kas karnevālu darīja vēl krāsaināku.
Pūķītis bija pārsteigts par bērnu sagatavotajiem priekšnesumiem. Pie jautras mūzikas bērni dejoja, dziedāja , bet sagatavošanas grupas bērni izspēlēja mazu notikumu par Pūķīti.
Pūķa gads iesākās krāsains un jautrs,  ne vienu brīdi bērniem  nebija garlacīgi. Bērni Pūķītim apsolīja, ka jaunajā Pūķa gadā būs paklausīgi un ēdīs visu, ko pagatavojušas saimnieces bērnudārzā  un mammas mājās.

Metodiķe Zaiga Putna


Ielādēju


 
      Atpakaļ