Kalsnavas pagasta pārvalde


Pārupes iela 2,
Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, LV 4860,
Latvija

kalsnava@madona.lv,
 
 

Notikumi

   
23484

Sadancošana Jaunkalsnavā.
08.05.2012


       3.maijā Jaunkalsnavas pamatskolā sabrauca lieli un mazi, tuvi un tāli dancotāji no Ļaudonas, Sauleskalna,Madonas,Kusas,Vestienas,Sarkaņiem,Dzelzavas,
Degumniekiem,Murmastienes,Lubānas,Praulienas, Lazdonas, Varakļāniem, Barkavas, kā arī paši kalsnavieši. Kopumā apmēram 550 skolēni, kas dejo tautiskās dejas. Mūsu skola tik daudz viesus uzņēma pirmo reizi, un tas izdevās. Jau otro gadu novadā skates vietā  tiek organizēti sadancošanas svētki kādā no skolām. Šajos pasākumos mēs parādām mācību gada mēģinājumos apgūto repertuāru, radām svētkus sev un citiem. Šis koncerts Jaunkalsnavā  mums bija  ģenerālmēģinājums gatavojoties Latvijas skolu un jaunatnes deju festivālam LATVJU BĒRNI DANCI VEDA lielkoncertam "Burvju stabulīte" Gulbenē 2.jūnijā.

Lielu paldies vēlos teikt visam pamatskolas tehnisko darbinieku, skolotāju kolektīvam, līdzpārvaldei, kas piedalījās svētku organizēšanā. Īpašs paldies Sandrai Kukārei , Aijai Rēķei un skolēniem par skaisto sporta zāles noformēšanu, kā arī Sandrai par koncerta vadīšanu un visiem darbiņiem, ko palīdzēja vairāku dienu garumā.  Skolas pavārītēm un sk.Ilzītei Ogai par lielo darbu pabarojot tik daudz ēdāju. Dzirdēju lielisku uzslavu: "Sen tik garšīgu zupiņu nebiju ēdis!" Ļoti čakli pasākuma dienā darbojās 7.klases skolēni Haralds, Ieva, Paula, Agita-malači! Kalvim paldies par darbu, apskaņojot mēģinājumu un koncertu . Lieli palīgi šādos pasākumos ir vecāki, kas palīdz sapost dancotājus koncertam-paldies! Skolotāja Liene Bernāne vienmēr ir palīdzējusi darbā ar dancotājiem un šoreiz pat dejoja kopā ar mums. Paldies, Lienīt.

Tikai kopā darbojoties, izdodas lieli darbi!

tautisko deju sk. Nora Kampe

 

 


Ielādēju


 
      Atpakaļ